Знайдіть довжину кола, описаного навколо прямокутника зі сторонами 8 см 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.

Ответ:

С=2π√41 см

Объяснение:

∆ABD- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

ВD=√(AB²+AD²)=√(8²+10²)=√(64+100)=

=√164=2√41 см діаметр. (D=BD=2√41см)

С=πD=2π√41 см