2) Катети прямокутного трикутника 9 і 40 см Обчислити периметр трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевич Артём.

Відповідь:

Периметр прямокутного трикутника складається із суми довжин його трьох сторінок. Для знаходження периметра потрібно спочатку знайти довжину гіпотенузи за теоремою Піфагора, а потім додати до неї довжини катетів:

c² =a²+ b²,

де c - гіпотенуза, a та b - катети.

Таким чином, знаходимо довжину гіпотенузи:

c² = 9² + 40² c² = 1681 c = √1681 c ≈ 41

Тепер можемо знайти периметр, додавши довжини катетів і гіпотенузи:

P = a + b + c P = 9 + 40 + 41 P = 90

Отже, периметр цього трикутника дорівнює 90 см.

Пояснення: