Знайдіть sin А, якщо соs A=3/5. Відповідь введіть в поле через знак / Введіть відповідь Введİть

відповідь...​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Полина.

За теоремою Піфагора в прямокутному трикутнику синус кута А дорівнює відношенню протилежної сторони до гіпотенузи:

sin A = протилежна сторона / гіпотенуза

Оскільки cos A = 3/5, то з теореми Піфагора знаходимо за піфагоровою теоремою катет протилежний до кута А:

sin A = протилежна сторона / гіпотенуза = √(1 - cos^2 A) / 1 = √(1 - (3/5)^2) = √(1 - 9/25) = √(16/25) = 4/5

Отже, sin A = 4/5.