1. Дано точки С(4;-2); D(-2;6). Знайти довжину відрізка CD та координати його середини. 2. Знайти

площу круга та довжину кола, діаметр якого 12 см. 3. У правильного многокутника внутрішній кут дорівнює 140°, а периметр 180 см. Знайдіть кількість сторін многокутника та довжину його сторони. допоможіть!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

Я знаю 2 S= (12 × 3,14)²= s = 1419,7824

C = p × 2 × r = 6,28 × 12 =75,36