Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b , якщо вони відносяться, як 3 : 5, а площа прямокутника

дорівнює 735 дм² ? а= б=

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:

Позначимо сторони, як 3х та 5х тоді:

3х*5х=735

15х²=735

х²=49

х=7

а=3*7=21 см

б=5*7=35 см