Знайдіть координати точки 0 , відносно якої симетричні точки А-3;8) i B(-9;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мецлер Виолетта.

Ответ:

х=-6

у=7

Объяснение:

х=(-3-9)/2=-6

у=(8+6)/2=7