На відрізку KT , довжиною 181 см, позначили точку P так, що відрізок KP коротший за відрізок PT

на 63 см. Зайдіть довжини невідомих відрізків.

Ответы на вопрос

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Ответ:

181 = x + x - 61

242 = 2x

121 = x

KP = 121см

PT = 121-61см = 60см

Объяснение: