ПЖ ДОПОМОЖІТЬ Знайти прощу ромба, якщо його діагоналі дорівнюють 13 см і 20 см. будь ласка з дано і

розв'язання ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хан-Ерболатов Айдош.

Ответ:

Площа ромба знаходиться по формулі:

S=1/2d₁d₂  де d₁ и d₂ діогоналі

S=1/2*13*20=130 (см²)