Знайдіть площу сектора круга радіуса 6 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює: 75°;​


Ответы на вопрос

Отвечает Башкатов Тимофей.
Ответ:
7,5π см2

Решение:
Sсек=πR²*a°/360°
Sсек=π*6²*75°/360°=36π*5/24=15π/2=
=7,5π см²