Знайдіть градусні міри гострих кутів прямокутного трикутника якщо вони відносяться як 7:2 ДУЖЕ

ТРЕБА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гостюк Анастасия.

Відповідь:

7x+2x=90°

9x=90

x=10

10×2=20° 10×7=70°