Знайдіть площу трикутника, якщо його сторони дорівнюють 4см і 6см, а кут між ними - 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Пенкин Владимир.

Объяснение:

S=(a×b×sin c) /2

a=4 cм

b=6 см

с=30 градусов

S=(4×6×sin30)/2=12×1/2=6 cм^2

Ответ : 6 см^2