Знайдіть катет прямокутного трикутника якщо його проекція на гіпотенузу дорівнює 4 см, а гіпотенуза

16 см​ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Kashperuk Anya.

Ответ:

перпендикуляр проведений з прямого кута на гіпотенузу доравнює \sqrt{16 * 4} = корінь з 64 = 8,  Катет дорівнює 4 в квадраті + 8 в квадраті =16 + 64 = 80   Відповідь: \sqrt{80} = 4\sqrt{5} см

Объяснение: