Об'єм піраміди дорівнює 60 см³, а висота 10 см. Знайдіть площу основи піраміди.


Ответы на вопрос

Отвечает Вандышев Макс.

Ответ: 180 см².

Объяснение:

Об'єм піраміди (V) може бути обчислений за формулою:

V = (1/3) * S * h,

де S - площа основи піраміди, а h - висота піраміди.

Ми знаємо об'єм піраміди (V) рівний 60 см³ і висоту (h) рівну 10 см, тож ми можемо розв'язати це рівняння для площі основи (S):

60 см³ = (1/3) * S * 10 см.

Спростимо рівняння:

60 см³ = (1/3) * 10 см * S.

60 см³ = 10/3 * S.

Тепер ми можемо знайти площу основи (S):

S = (60 см³ * 3) / 10 см = 180 см².

Отже, площа основи піраміди дорівнює 180 квадратних сантиметрів.