Проти кута трикутника, що становить 30градусів, лежить сторона завдовжки 5 см, а висота ,

проведена, до однієї з інших сторін, дорівнює 3 см. Знайти невідомі елементи трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Егор.
За заданими даними, ми маємо трикутник з кутом 30 градусів, стороною 5 см і висотою 3 см. Давайте знайдемо невідомі елементи.

1) За теоремою Піфагора, можемо знайти довжину другої сторони трикутника:
a^2 = c^2 - b^2
a^2 = 5^2 - 3^2
a^2 = 25 - 9
a^2 = 16
a = √16
a = 4 см

2) Для знаходження третьої сторони трикутника можна використати теорему синусів:
a/sin(A) = c/sin(C)
4/sin(30°) = c/sin(90°)
c = 4 * sin(90°) / sin(30°)
c = 4 * 1 / 0.5
c = 8 см

Таким чином, невідомі елементи трикутника: друга сторона a = 4 см і третя сторона c = 8 см.