CH и CL висота і бісектриса трикутника ABC, кут A = 60°, кут B = 30. Знайдiть кут HCL. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.

Відповідь:

Для знаходження кута HCL в трикутнику ABC, вам потрібно врахувати, що CH - висота, а CL - бісектриса.

1. За умовою вам відомо, що кут A = 60°, а кут B = 30°.

2. Використовуючи властивості бісектриси, можна знайти кути, на які вона ділить кут A. Кут HCA = Кут ACH = 1/2 * кут A = 1/2 * 60° = 30°.

3. Оскільки вам відомо кут B, кут BCL також дорівнює 30° (бісектриса ділить кут B на два рівних кути).

4. Тепер можна знайти кут HCL, як суму кутів HCA і ACL:

  Кут HCL = Кут HCA + Кут ACL = 30° + 30° = 60°.

Отже, кут HCL дорівнює 60°.

Пояснення: