Сторони трикутника відносяться як 3: 4:5. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, у якого сума

найбільшої та найменшої сторін дорівнює 48 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Силаев Толя.

Сторони подібного трикутника також відносяться як 3:4:5.

3х+5х=48 см

8х=48

х=6

3*6=18 см перша сторона

4*6=24 см друга сторона

5*6=30 см третя сторона