Сторопи основи прямокутного паралелепіпеда дорів-пюють 5 см і 12 см, а висота - 10 см. Знайдіть

площу: 1) діагонального перерізу паралелепіпеда; 2) повної поверхні паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Катя.

Ответ:

1. Площа діагонального перерізу паралелепіпеда

Діагональний переріз паралелепіпеда є квадратом, сторони якого дорівнюють діагоналі основи паралелепіпеда. Діагональ основи паралелепіпеда дорівнює:

√(5^2 + 12^2) = √169 = 13 см

Отже, площа діагонального перерізу паралелепіпеда дорівнює:

13^2 = 169 см^2

2. Площа повної поверхні паралелепіпеда

Повна поверхня паралелепіпеда дорівнює 2(ab + ah + bh), де a і b - сторони основи, а h - висота паралелепіпеда.

Отже, площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює:

2(5 * 12 + 5 * 10 + 12 * 10) = 2(60 + 50 + 120) = 2 * 230 = 460 см^2

Объяснение: