Периметр основи правильної трикутної призми дорівнює 36 см, а діагональ бічної грані - 20 см.

Знайдіть площу бічної поверхні призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Макар.

Ответ:

Площа бічної поверхні призми дорівнює 576см²

Объяснение:

Ро=3*АС; →

АС=Ро/3=36/3=12см.

∆А1АС- прямокутний трикутник

Теорема Піфагора:

АА1=√(А1С²-АС²)=√(20²-12²)=

=√((20-12)(20+12))=√(8*32)=8*2=16см

Sб=Ро*АА1=36*16=576см²