!!!!!СРОЧНО!!!!ДАЮ 50 БАЛОВ!!!Відомо, що периметр рівнобедреного трикутника 126 см, а бічна сторона

відноситься до основи, як 4:6. Знайди сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоногов Саша.

Відповідь

Візьмемо бічні сторони за 4х(вони рівні бо трикутник рівнобедрений), а основу за 6х

Р=а+в+с

126=4х+4х+6х

14х=126

х=9

4х=9*4=36см - бічні сторони

6х=9*6=54см - основа