СРОЧНО! даю 68 баллов Дано прямокутник із сторонами 27 см і 8 см. Визнач бічні поверхні

циліндрів, які утворилися при... 1. …обертанні прямокутника навколо сторони завдовжки 27 см (округли відповідь до сотих): см2 2. …обертанні прямокутника навколо сторони завдовжки 8 см (округли відповідь до сотих):

Ответы на вопрос

Отвечает Перкатий Максім.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо у Вас будуть запитувати площі поверхонь для порівняння вони рівні:

1)  S₁= 2πr*AD = 2*3.14*8*27=1 356,48 (см²)

2)  S₂= 2πr*AD = 2*3.14*27*8=1 356,48 (см²)