Складіть рівняння прямої, що проходить через точки А(2;7), В(-3;7) СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Анастасия.

Відповідь: у = 7

Пояснення:

Загальний вигляд рівняння прямої: y = kx + b

Підставимо значення х і у обох точок у це рівняння:

А: 7 = 2k + b

B: 7 = -3k + b

Тепер складемо систему рівнянь:

\left \{ {{7=2k +b} \atop {7=-3k+b}} \right.

Віднімемо з першого рівняння друге:

0 = 5k

k = 0

Підставимо значення k в одне з рівнянь:

7 = 2*0 + b

7 = b

b = 7

Тепер підставимо значення k і b в загальне рівняння:

y = 0*x + 7 = 7

y = 7