Б) На якій відстані від точки Р(1; 2) проходить пряма 6х + 8y — 15 = 0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Анастасия.

Відповідь:

0,7 см

Пояснення:

Якщо задане рівняння прямої Ax + By + C = 0, то відстань від точки M(Mx, My) до прямої можна знайти, використавши наступну формулу

—> див. прикріплений файл

Тобто, відстань d від прямої 6x + 8y - 15 = 0 до точки P(1;2) дорівнює:

d = abs(6 * 1 + 8 * 2 + (-15)) / sqrt(36 + 64)

d = abs(7) / sqrt(100)

d = 7 / 10

d = 0.7 cm

P.S.: sqrt - це функція квадратного кореня. (Наприклад, sqrt(25) - це корінь квадратний з 25(тобто, 5));

abs - це функція модуля(наприклад, abs(-8) = 8)