У трикутнику АВС знайдіть сторону ВС, якщо ∠ А=60°, ∠ В=75°, а сторона АВ = 42см.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

≈ 51 см

Пояснення:

Знайдемо кут С.
кут С = 180 - ( 60+75) = 45 градусів.

За теоремою синусів:

\frac{AB}{sin C} = \frac{BC}{sin A}

BC = \frac{AB*sin A}{sin C}
BC = \frac{42*0,866}{0,707} ≈ 51,45 ≈ 51