Срочно!! даю 60 баллов за всё 1. Точка С належить відрізку КВ. Знайдіть КС, якщо КВ= 25 см, СВ = 16

см. 2. Один з кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 28 градусів. Знайдіть градусні міри решти кутів. 3. Один с суміжних кутів на 48 градусів більше за другий. Знайдіть ці кути 4. Якій кут утворює бісектриса кута 160 градусів з продовженням однієї з його сторін?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горновова Лиза.

Ответ:

1. KC=KB-CB=25-16=9(см)

2. кут АОВ = 28°

кут ВОС = 180°-28° = 152° (як суміжні кути)

кут СОD = куту АOB = 28° (як вертикальні кути)

кут DOA = куту ВOC = 152° (як вертикальні кути)

3. кут АОВ = х

кут ВОС = х+48°

х+х+48=180;

2х=180-48;

2х=132; |:2

х=66

Отже, кут АОВ = 66°, кут ВОС = 66°+48°=114°

4.кут АОС = 160°

кут ВОС = 160°÷2 = 80°

Объяснение:

Прошу позначити як кращу відповідь

Дякую<3