Поможіть срочно!!!!!! Даю все що є!!! У трикутник ABC AB=8см, BC=10см. У трикутнику DMK DK=12см.

Знайдіть невідомі сторони трикутників, якщо трикутник ABC=трикутник DMK

Ответы на вопрос

Отвечает Марат Дильнура.

Ответ:

Щоб знайти невідомі сторони трикутників, ми використовуємо умову, що трикутник ABC дорівнює трикутнику DMK.

За умовою, AB = 8 см і BC = 10 см. Ми не знаємо довжину сторони AC, але ми розглянемо трикутник ABC окремо.

Так як трикутник ABC дорівнює трикутнику DMK, маємо DK = 12 см.

Існуює декілька можливих варіантів розміщення кутів трикутників, але ми розглянемо один з них. Зауважимо, що сторони, які збігаються і відповідають однаковим кутам, мають однакову довжину.

За даними, AB = 8 см і DK = 12 см. Оскільки DMK дорівнює ABC, то DM = AB = 8 см.

Ми знаємо дві сторони трикутника DMK (DM = 8 см, DK = 12 см), а також сторону трикутника ABC (BC = 10 см). Щоб знайти невідомі сторони трикутника ABC, ми використовуємо властивості подібних трикутників.

Застосовуючи співвідношення сторін подібних трикутників, ми можемо записати:

AB / DM = BC / DK

Замінюючи відомі значення, ми отримаємо:

8 / 8 = 10 / 12

Ми знаємо, що ця рівність є правдою, оскільки трикутник ABC дорівнює трикутнику DMK.

Можна спростити це рівняння:

1 = 5 / 6

Ця рівність є хибною, отже, трапилося припущення, яке не може бути вірним. Тому такі сторони трикутників не можуть бути рівними.

Отже, з даними вихідними даними і вказаними умовами неможливо знайти невідомі сторони трикутників.

Отвечает Макарова Айда.

Объяснение:

Якщо трикутник ABC=DMK, то відповідні сторони рівні. З цього AB=DM=8

BC=MK=10

DK=AC=12

ось і все рішення, а не розписано на три сторінки і відповіді нема.