Знайдіть площу осьового перерізу конуса, якщо площа його бічної поверхні дорівнює 15π см2, а площа

поверхні — 24π см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Площа осьового перерізу конуса дорівнює 12см²

Объяснение:

Sп=Sб+So;

So=Sп-Sб=24π-15π=9π см²

So=πR²; →

R=√(So/π)=√(9π/π)=3см.

Sб=πRl; →

l=Sб/(πR)=15π/(3π)=5 см.

∆ВОС- прямокутний трикутник.

ВС=l=5см

ОС=R=3см

Теорема Піфагора

ВО=√(ВС²-ОС²)=√(5²-3²)=4см.

АС=2R=2*3=6см

S(∆ABC)=½*AC*BO=½*6*4=12см²