Дам 25 баллов!! с чертежем и с даноТочка А1 делит ребро РА тетраэдра PABC в отношении РА1 : А1A=2

:3. Постройте сечение тетраэдра плоскостью, параллельной плоскости АВС и проходящей через А1. Найдите периметр и площадь сечения, если ABC - равносторонний треугольник и AB=30 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Альбина.

Ответ:

дай коронку

Объяснение:

x1 = (2/5) * x2

y1 = (2/5) * y2

z1 = (2/5) * z2

Ми також знаємо, що ABC - рівносторонній трикутник і AB = 30 см. Так як AB рівносторонній, то координати точок B і C також можна виразити через координати точки A:

x3 = x2 + 30

y3 = y2

z3 = z2

x4 = x2 - 30

y4 = y2

z4 = z2

Тепер ми можемо побудувати плоскість, паралельну площині ABC і проходячу через точку A1. Ця плоскість матиме рівняння:

2(x - x1) + 3(y - y1) + 5(z - z1) = 0

Після підстановки відомих значень координат отримаємо рівняння плоскості:

2(x - 2/5*x2) + 3(y - 2/5*y2) + 5(z - 2/5*z2) = 0

Тепер нам потрібно знайти точки перетину цієї плоскості і рівнобічного трикутника ABC. Це можна зробити, вирішивши систему рівнянь між рівнянням плоскості і рівняннями сторін рівнобічного трикутника:

AB: x = x2 + 30

BC: (y - y2)^2 + (z - z2)^2 = 900

CA: (x - x2)^2 + (y - y2)^2 + (z - z2)^2 = 900

Знайшовши точки перетину, ви можете обчислити периметр та площу сечення, якщо знайдете довжини відрізків та площу фігури в цій плоскості.