1 бал). , Знайдіть довжину відрізка АВ та координати його се- редини, якщо А(-3; 5) i B(0; 1).​


Ответы на вопрос

Отвечает Коротышев Никита.

Ответ:

ОЧЕНЬ МАЛО

Объяснение:

Для знаходження довжини відрізка AB використовуємо формулу відстані між двома точками в декартовій системі координат:

Довжина AB = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²)

Де (x₁, y₁) - координати точки A, а (x₂, y₂) - координати точки B.

У вашому випадку:

A(-3; 5) і B(0; 1).

Тож:

x₁ = -3, y₁ = 5

x₂ = 0, y₂ = 1

Довжина AB = √((0 - (-3))² + (1 - 5)²) = √(3² + (-4)²) = √(9 + 16) = √25 = 5.

Отже, довжина відрізка AB дорівнює 5 одиницям.

Координати середини відрізка AB можна знайти, обчисливши середнє значення x і y координат точок A і B:

Середина AB (x, y) = ((x₁ + x₂) / 2, (y₁ + y₂) / 2)

У нашому випадку:

x = (-3 + 0) / 2 = -3/2 = -1.5

y = (5 + 1) / 2 = 6 / 2 = 3

Тож, координати середини відрізка AB: (-1.5, 3).