) Dano:L(ab)=84° a луч к проходит между а и в L(ak) < L(bk) в 11 раз, Найти:L(ak);L(bk)


Ответы на вопрос

Отвечает Колдаева Диана.

Ответ:L(ak) = 36° L(bk)=396

Объяснение:

Оскільки L(ab) = 84°, то ми можемо знайти кут між лучами а та b, який дорівнює 180° - 84° = 96°.

Також, оскільки L(ak) < L(bk) в 11 раз, то ми можемо записати наступну систему рівнянь:

L(ak) + L(kb) = 96°   (1)

L(ak) = L(bk)/11      (2)

Підставляючи (2) у (1), отримуємо:

L(bk)/11 + L(kb) = 96°

Переносимо L(kb) на іншу сторону:

L(bk)/11 = 96° - L(kb)

Множимо обидві сторони на 11:

L(bk) = 11(96° - L(kb))

L(bk) = 1056° - 11L(kb)

Підставляємо це значення L(bk) у (2):

L(ak) = (1056° - 11L(kb))/11

Тепер ми можемо знайти значення L(ak) та L(bk), розв'язавши систему рівнянь:

L(bk) = 1056° - 11L(kb)

L(ak) = (1056° - 11L(kb))/11

Наприклад, якщо прийняти L(kb) = 60°, то отримаємо:

L(bk) = 1056° - 11(60°) = 396°

L(ak) = (1056° - 11(60°))/11 = 36°

Отже, L(ak) = 36°, а L(bk) = 396°. Варто зазначити, що значення кутів мають одиницю виміру "градус".