Промінь DKпроходить між сторонами знайдіть кут MDN, якщо,MDN=163,KDN=97


Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Владимир.

Якщо кут KDN = 97 градусів, то для знаходження кута MDN застосуємо властивість протилежних кутів:
MDN = 180 - KDN = 180 - 97 = 83 градуси.