Виконати № 80(геометрия 9 класс 2017 истер) і для цього трикутника знайти довжину медіани МР


Ответы на вопрос

Отвечает Брагар Рома.

KL= \sqrt{x} (3-(-2)x^{2} +(-4-2)x^{2}  = \sqrt{x} 25+36 = \sqrt{x} 61\\\\LM=\sqrt{x} (4-3)x^{2} +(7-(-4)x^{2} =\sqrt{x} 1+121=\sqrt{x} 122\\\\KM=\sqrt{x} (-4-(-2)x^{2} +(7-2)x^{2} =\sqrt{x} 36+25=\sqrt{x} 61

Без x пиши