Кут МЅК дорівнює 102°. Промінь SD проходить між його сторонами. Знайдіть кути MSD і KSD, якщо їх

градусні міри відносяться як 9: 8

Ответы на вопрос

Отвечает Горячев Александр.

Дано

кут MSK= 102°

Промінь SD проходить між сторонами кута MSK

кут MSD:кут KSD =9:8

Знайти: кут MSD, кут KSD

Розв*язання

кут MSK = кут MSD + кут KSD

нехай кут MSD=9х, а кут KSD=8х, складаємо рівняння

102=9х+8х

17х=102

х=102/17

х=6

кут MSD=9х=9*6=54°

кут KSD=8х=8*6=48°

Відповідь: кут MSD=54°, кут KSD=48°