СРОЧНООО!ДАМ 50 БАЛОВ Відомо ,що промінь ВК проходить між сторонами кута ABC та ділить на два

кута так ,щокут КВD в 3 рази більший за кут АВК.Чому дорівнює градусна міра цих кутів ,якщо кут АВD=156 °? Відповідь:Кут АBK=___ градусов ,а кут КВD=___ градусов вместо пропусков написать ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Бақберген Данир.

Ответ с обьяснением:

Кут АВК = Кут АВD - Кут КВД = 156° - Кут КВД

За умовою, Кут КВД в 3 рази більший за кут АВК, тому

Кут КВД = 3 * Кут АВК

Замінюємо вираз для Кут КВД в формулі:

156° - Кут КВД = 156° - 3 * Кут АВК

Замінюємо пропуск на вираз:

156° - 3 * Кут АВК = 0

Розв'язуємо рівняння:

3 * Кут АВК = 156°

Кут АВК = 156° / 3 = 52°

Тепер знаходимо Кут КВД:

Кут КВД = 3 * Кут АВК = 3 * 52° = 156°

Отже, кут АВК дорівнює 52 градусам, а кут КВД дорівнює 156 градусам.