1 Дві прямі перетинаються під кутом 150º. Знайдіть три інші кути. Введіть відповідь...


Ответы на вопрос

Отвечает Носков Алексей.

Ответ:

Якщо дві прямі перетинаються під кутом 150º, то можна знайти три інші кути за допомогою наступних формул:

1. Два кути, які лежать по один бік від перетину, утворюють разом прямий кут (180º). Тому перший з трьох інших кутів дорівнює 180º - 150º = 30º.

2. Два інші кути, які лежать по іншу сторону від перетину, утворюють разом два прямі кути (360º). Тому другий з трьох інших кутів дорівнює 360º - 150º = 210º.

3. Останній кут можна знайти, віднімаючи від 180º суму перших двох кутів: 180º - 30º - 210º = -60º. Отриманий кут -60º можна розглядати як кут, який лежить по іншу сторону від перетину, або як додатковий кут під основою перетину.

Отже, три інші кути дорівнюють 30º, 210º та -60º.

Отвечает Разинов Юра.

Ответ:

інші кути будуть по 20⁰

Объяснение:

це так якщо загалом 360⁰(ти не дав знати в чому)