5. Знайдіть сумiжнi кути, якщо: а) один з них на 42° більший за другий; б) один з них у 5 разів

менший від другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

Объяснение:

а) Х + Х +42 = 180

2 х = 138

х = 69 - первый угол

69+42 = 111 - второй гол

б) Х + 5х = 180

6 х = 180

х =  30° - первый

30*5 = 150 - второй