Помогите срочно даю 35 б Один із кутів трикутника дорівнює 36°, а другий на 26° менший за третій

кут знайдіть невідомі кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шую Галя.

Ответ:

Нехай перший кут трикутника дорівнює 36°. Другий кут менший за третій на 26°. Позначимо третій кут як х градусів.

Тоді другий кут буде (x - 26) градусів.

Усі кути трикутника разом дорівнюють 180°, тому ми можемо записати рівняння:

36° + (x -26)° + x° = 180°

Тепер розв'яжемо це рівняння для х:

36° + (x -26)° + x° = 180°

Поєднуємо схожі члени:

2x - 26 + 36 = 180

2x + 10 = 180

Віднімаємо 10 від обох боків:2x=180-10

2x = 170

Тепер ділимо обидва боки на 2, щоб знайти значення х:

x = 170/2

X = 85

Отже, третій кут трикутника дорівнює 85°. А другий кут, який менший за третій на 26°, буде:

x-26 = 85-26 = 59°

Отже, кути трикутника дорівнюють 36°, 59° i 85°.