∆ABC ~ ∆A1B1C1; AB = 4 см; AC = 6 см; A1C1 = 9 см; B1C1 = 12 см. Знайдіть A1B1 і BC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

A1B1 = 6; BC = 8.

Пояснення:

k - коефіцієнт прдібності.

k = AB/A1B1 = BC/B1C1 = AC/A1C1

k = AC/A1C1 = 6/9 = 2/3

AB/A1B1 = 2/3

4/A1B1 = 2/3

2•A1B1 = 4•3

A1B1 = 12:2

A1B1 = 6;

BC/B1C1 = 2/3

BC/12 = 2/3

3•BC = 12•2

BC = 24:3

BC = 8