Точка C належить відрізку AB. Якою є довжина відрізка BC, якщо AB =10 см, AC = 2 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Светлана.

Відповідь:

8

Пояснення:

AB =10 см  і AC = 2 см тоді т.С- середина AB

то BC=АВ-АС=10-2=8см

Отвечает Рыбаков Максим.

эм я поход что перутал паааа

а не все правильно 12см