ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНОО!!! 50. Знайдіть градусну міру кута між годинною та хвилинною стрілками

годинника: 1) о 21 год; 3) о 19 год; 2) о 6 год; 4) о 2 год. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Никита.

Відповідь:

Градусна міра кута між годинною і хвилинною стрілками годинника обчислюється за формулою:

Кут = |(30 * години - (11/2) * хвилини)|

О 21 год: Кут = |(30 * 21 - (11/2) * 0)| = |(630 - 0)| = 630 градусів.

О 19 год: Кут = |(30 * 19 - (11/2) * 0)| = |(570 - 0)| = 570 градусів.

О 6 год: Кут = |(30 * 6 - (11/2) * 0)| = |(180 - 0)| = 180 градусів.

О 2 год: Кут = |(30 * 2 - (11/2) * 0)| = |(60 - 0)| = 60 градусів.

Пояснення:

вроде так