Точка D належить вiдрiзку KF. Обчислити довжину цього вiдрiзка, якщо КF у 3 рази більше, ніж DF, a

KD = 24 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадалбаева Алина.

Відповідь:

КF=36см, К D=24см, DF=12см

Пояснення:

Нехай КF=3х, К D=24см, DF=х      

КF= К D+ DF  3х=24+х         2х=24,  х=   12

КF=3х=36см, К D=24см, DF=х =12см

КF=К D+ DF=24+12=36см