Памагіте умоляю !!!!! 5. а) На промені ОА позначено точку С. Відомо, що OA = 8 см, а відрізок АС

більший за відрізок ОА на 3 см. 3^ prime , , котра з точок О, А, С лежить між двома іншими та знайдіть довжину відрізка ОС. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Александра.

Ответ:

Відрізок OC = 11 см, між двома точками лежить точка А

Объяснение:

OC = OA + AC = 8 + 3 = 11 см