Допоможіть з задачею Сторони основи прямокутного паралелепіпеда дорівню-ють 2 см і 6 см, а

діагональ паралелепіпеда дорівнює11 см. Знайдіть об'єм та площу повної поверхні парале-лепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокаев Руслан.

Ответ:

Sпол=170см²

V=108см³

Объяснение:

∆АСD- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АС=√(АD²+DC²)=√(2²+6²)=√(4+36)=√40 см

∆АА1С- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АА1=√(А1С²-АС²)=√(11²-(√40)²)=√(121-40)=

=√81=9см

V=AA1*AD*DC=9*2*6=108см³

Sпол=2(AD*DC+AA1*AD+AA1*DC)=

=2(2*6+9*2+9*6)=2(12+19+54)=2*85=

=170см²