Знайти площу прямокутного трикутника з гіпотенузою 12 см у якого один з кутів дорівнює 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Лера.

Ответ:

Інший кут = 30°

Катет, що лежить проти кута 30° дорівнює ½ гіпотенузи = 6 см

Інший катет = √(12²-6²) = √108

Площа дорівнює ab/2 = 6*√108/2 = 3√108 = 18√3

В: 18√3 см²