Кути п'ятикутника відносяться як 3:4:5:7:8. Знайти найбільший кут п'ятикутника? (відповідь записати

лише число без градусної міри, наприклад 30) даю 20 баллов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Ника.

Відповідь:

160

Пояснення:

Спочатку знайдемо суму всих кутів п'ятикутника =180*(5-2)=540.Тоді 3х+4х+5х+7х+8х=540;

27х=540; х=20. Найбільший кут, тоді буде дорівнювати=20*8=160