сума внутрішніх кутів многокутника удвічі більша від суми його зовнішніх кутів. скільки сторін має

многокутник? будь ласка допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Урбанович Ваня.

Ответ:

n = 6

Объяснение:

Многокутник є опуклим

За формулою суми внутрішніх кутів опуклого многокутника:

S = 180^{\circ}(n - 2)

n - кількість сторін многокутника, n \in \mathbb N; n > 2

За теоремою сума зовнішніх кутів опуклого многокутника 360°.

За умовою задачі:

S = 2 * 360°

180°(n - 2) = 4 * 180°|:(180°)

n - 2 = 4

n = 6