У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см, а один із катетів - 12 см. Знайти периметр

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

30cm

Объяснение:

P=A+B+C

C=13cm

A=12cm

B²=13²-12²=169-144=25

B=5

P=13+12+5=30cm