Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 12 см і 22 см, а бічна сторона - 13 см. Знайдіть висоту

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Виктория.

Ответ:

12см

Объяснение:

Дано:

ABCD- трапеция

АВ=CD=13см.

ВС=12см

АD=22см

СМ=?

_________

Решение

МD=AK

MD=(AD-BC)/2=(22-12)/2=5 см.

∆СМD- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

СМ=√(СD²-MD²)=√(13²-5²)=√(169-25)=

=√144=12см