Знайдіть діагональ прямокутника, якщо його сторони дорівнюють 24 см і 7 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попович Илья.

Ответ:

25см

Объяснение:

Теорема Пифагора

d=√(a²+b²)=√(24²+7²)=√(576+49)=√625=

=25см