Висота рівностороннього трикутника зі стороною 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Миша.

Ответ:

h =  \frac{a \sqrt{3} }{2}

h - висота

a - сторона трикутника

h =  \frac{5 \sqrt{3} }{2}

або

всі кути рівностороннього трикутника по 60° тому

h = a \times sin \alpha  = 5 \times sin60° =  \frac{5 \sqrt{3} }{2}