У рівнобедреному трикутнику основа більша за бічну сторону на 3 см, але менша від суми бічних

сторін на 4 см. Знайдіть периметр цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Билиба Кирилл.

Ответ:

Боковая сторона. Х

Основание Х+3

Сумма боковых сторон

Х+Х

Основание

2Х-4

Составим уравнение

Х+3=2Х-4

Х-2Х=-4-3

-Х=-7

Умножим обе части на (-1)

Х=7

Боковая сторона 7 см

Основание 7+3=10 см

Периметр треугольника

7•2+10=24 см

Объяснение: